خدمات قابل ارائه در ایران سپار

ارائه چند مثال از کارهایی که در سیستم این شرکت می توانند انجام شوند:

در نظر بگیرید که شما ساکن هر شهر دیگری از ایران هستید،

– در یکی از ادارات تهران کار و مشکلی اداری برای شما پیش آمده است و انجام آن چند مرحله برای شما زمان می برد و کسی را در شهر تهران ندارید که پیگیری کارهای شما را به عهده بگیرد و خود شخصا مجبورید برای انجام آن مراجعه کنید.

–شما از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شده اید وی برای ادامه تحصیلاتش، انجام امور تسویه، دریافت نمرات و.. مجبور هستید چندین مرحله مسافتی طولانی طی کرده و برای پیگیری کارهایتان به تهران رجوع کنید.

– قصد دارید به یک بیمارستان فوق تخصص در تهران رجوع کنید اما بدلیل مراجعه ی فراوان بیماران مجبورید چند روز معطل دریافت نوبت شوید و از هفته ها قبل نوبت بگیرید و از آنجا که کسی را در تهران ندارید خود مجبورید شخصا در چند مرحله به تهران سفر کنید.

– یکی از دستگاه های شرکت یا کارخانه ی تولیدی شما خراب شده است، شرکت تولید کننده قطعه ی مورد نیاز شما خدمات ارسالی ندارد و خود یا کارمندان شما مجبورید شخصا به تهران رجوع کنید. این امر باعث از دست رفتن وقت شما می شود و ضرر و هزینه زیادی برای شما ایجاد می کند.

… و هزاران کار دیگری که ممکن است روزانه برای هر شخص حقیقی و یا حقوقی پیش آید که کلیه ی این کارها توسط ما در تهران قابل انجام هست.

برای مشاهده تعرفه خدمات اینجا کلیک نمایید.

برای ثبت سفارش اینجا کلیک نمایید.