درباره ما

ما با هدف آسایش و رفاه هم میهنان ایرانی تدبیری اندیشیده ایم که امید داریم گامی موثر در جهت خدمت رسانی آنها برداشته باشیم. در زندگی هر کسی حتما پیش آمده است که مجبور باشد برای انجام کاری به شهری دیگر برود. در این راه ممکن است با مشکلات عدیده ای مواجه شود که از جمله آن ها مشکلات حمل و نقلی، مشکلات ترافیکی، جاده ای و خطراتی که در مسیر ممکن است با آن ها مواجه شود، مشکلات اسکان و اقامت در شهر مقصد، هزینه های مسافرت های کاری و از همه مهم تر هدر رفتن وقت مفید و با ارزش او که برای انجام کاری حتی جزئی مجبور به جابجایی و مسافرت می شود.
کشور ایران کشوری پهناور بوده و به نسبت مسافت و فاصله ی زیادی بین شهرهای آن وجود دارد. در ایران بیش از ۳۰۰ شهر کوچک و بزرگ وجود دارد که امورات روزانه آن ها به هم گره خورده است. هم میهنان برای سکونت، تحصیلات دانشگاهی، شغل، ازدواج، خرید، معامله، دعاوی، امورات اداری، اقتصادی و غیره همواره باید سفرهای کاری را در برنامه های خود داشته باشند. جغرافیا و بوروکراسی اداری کشور نیز طوری است که هر کس در طول هر ماه حداقل یک بار مجبور می شود برای انجام کاری از شهر خود به شهر دیگری مسافرت کند.
این مجموعه اقدام به ایجاد سیستمی دقیق، یکپارچه و مقرون به صرفه نموده است و از طریق نماینده های خبره ی خود در هر شهر، کلیه امورات مردم ایران را در سریع ترین و کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رساند به گونه ای که شخص متقاضی کوچکترین دشواری و زحمتی برای انجام کارش متحمل نخواهد شد.
در واقع هدف اصلی این شرکت نه سود سهامداران و سرمایه گذاران بلکه رفاه اجتماعی در جامعه، تامین امنیت روانی و اجتماعی، پایین آوردن نرخ بالای سبد هزینه ها در خانواده ها، پایین آوردن بوروکراسی های اداری و رفت آمد آن ها خواهد بود. همچنین با اجرای این طرح و جا افتادن آن در سطح جامعه نیمی از مسافرت های ضروری در کل کشور کاهش پیدا خواهد کرد که این مهم به تنهایی کمک شایانی برای دولت و صرفه جویی در انرژی و بسیاری موارد دیگر خواهد بود.این طرح به واقع حلقه گم شده در شبکه خدمات رسانی و ایجاد شغل در کشور بوده و بازخورد موثر آن در جامعه امری ضروریست که تاکنون ناشناخته مانده است.