پرسش و پاسخ – شرکت خدمات کاری و نیابتی در تهران

سوالات متداول

سوال: حجم فایلی که می خواهم ارسال کنم بالاست. چه پیشنهادی دارید؟

پاسخ: سایت ما قابلیت دریافت فایل تا حدودا 60 مگابایت را داراست، پیشنهاد می شود که فایل خود را در یکی از سایت های آپلود رایگان، آپلود نمایید و سپس لینک دانلود را درون یک فایل word قرار داده و فایل word را برای ما آپلود کنید

 

سوال: برای پرداخت وجه نمی توانم به درگاه اینترنتی سایت متصل شوم؟ علت چیست؟

پاسخ: ممکن است به علت تنظیمات مرورگر شما، این اتفاق افتاده باشد. این مشکل با تغییر مرورگر حل خواهد شد.

 

سوال: گذرواژه خود را جهت ورود مجدد فراموش کرده ام یا در هنگام ورود با پیغام “چنین کاربری وجود ندارد یا اشتباه بودن نام کاربری و گذرواژه” مواجه می شوم؟ چطور می توانم وارد پنل کاربری خود شوم؟

پاسخ: لطفا از خاموش بودن Caps Lock سیستم خود و فارسی یا انگلیسی بودن زبان آن مطمئن شوید. همچنین در صورتی که گذرواژه در سیستم شما ذخیره شده، پیشنهاد می شود که مجددا آن را تایپ نمایید. در صورت حل نشدن مشکل از گزینه فراموشی گذرواژه استفاده نمایید و پسوورد ارسال شده به ایمیل خود را تایپ نمایید.

 

سوال: مبلغ سفارش خود را با موفقیت پرداخت کرده ام و حتی شماره رهگیری نیز دارم و مبلغ از حساب من کم شده است، ولی سفارش در حالت قبلی باقی مانده. علت چیست؟

پاسخ: این اتفاق به دلیل مشکل در درگاه اینترنتی بانک مورد نظر بوده و تراکنش انجام شده ناموفق می باشد. در 99% موارد مبلغ ظرف 48 تا 72 ساعت به حساب کاربر برگشت داده می شود. در این گونه موارد شما می توانید مجددا عملیات پرداخت را انجام دهید و در صورت عدم بازگشت مبلغ، از طریق گزینه تماس با پشتیبانی که در پنل کاربری قرار دارد، شماره سفارش و مبلغ واریزی را ارسال نمایید تا حساب ها بررسی گردد.

 

سوال: نحوه پرداخت هزينه ترجمه‌ها چگونه است؟

پاسخ: سريعترين و بهترين راه پرداخت آنلاين مي باشد. شما مي توانيد از طريق كارت تمامي بانك‌هاي عضو شتاب كه داراي رمز دوم و CVV2 هستند پرداخت را انجام دهيد.

 

سوال: چگونه از انجام سفارش خود به نحو احسنت اطمينان حاصل كنم؟

پاسخ: تمامي سفارشات انجام شده در ایران سپار به مدت 24 ساعت داراي گارانتي مي باشد. در صورتي كه به هر دليلي از نحوه انجام سفارش خود ناراضي هستيد كافيست وارد سايت شده و از طريق تماس با ما علت نارضايتي خود را اعلام نماييد.

 

***

در صورتی که سوال دیگری دارید می توانید با شماره 09129333052 تماس بگیرید یا از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید:

***