منشور اخلاقي ایران سپار – شرکت خدمات کاری و نیابتی در تهران

شرکت خدمات کاری و نیابتی در تهران “ایران سپار” براین اعتقاد است که وقت شناسی ، تعهد و دقت در عرصه خدمات مطلوب به مشتریان و رعایت حقوق ایشان، از مهمترین وظایف اين شركت مي باشد.
كليه پرسنل این سایت بر اين باورند که امانت‌داری، صداقت، تواضع و مسوولیت پذیری پشتوانه محکم اعتماد مشتریان به سایت ما می‌باشد لذا کوشش در آراستن خویش به این صفات را واجب مي داند.
همواره فراهم آوردن امکانات، آرامش خاطر مشتریان و انجام به موقع و سریع امور و جلوگیری از اتلاف وقت مراجعان از اساسی‌ترین وظایف ما می‌باشد.
اطلاعات جمع آوری شده در ارتباط با مشخصات مشتریان ایران سپار به منظور ارائه خدمات هر چه بهتربوده و لذا تیم ایران سپار رعایت سطوح محرمانگی و دسترسی به اطلاعات حریم خصوصی مشتریان خود را مسئولیت خطیر خود قلمداد می نماید .
تیم ایران سپار متعهد به تضمین امنیت کلیه اطلاعات می باشد . برای جلوگیری از هر نوع دسترسی غیرمجاز و افشای اطلاعات جمع آوری شده مشتریان ما در سامانه از شیوه های لازم برای حفظ امنیت اطلاعات استفاده می نماید .
تیم ایران سپار تعهد می نماید در ازای هر تغییر وضعیت مشتریان خود را از طریق پیام رسان (SMS, ایمیل) مطلع نماید.
همچنين سایت “ایران سپار” بر این اعتقاد است که مبنای ارزیابی عملکرد آن ، نظرات و میزان رضایت شما مشتریان عزیز و مراجعه کنندگان گرامی است .
بنابراين با ارسال انتقادات و پيشنهادات ارزنده خود، ما را در ارائه خدمات مناسب تر و مطلوب تر ، ياري كنيد.
با تشکر